جهاددانشگاهی واحد هنر | اخبار هنر و دانشگاه هنر(دفتر ایسنای دانشگاه هنر)
امکان ثبت نام در دوره بهاره رشته‌های کاربردی جهاد دانشگاهی هنر تا 20 فروردین
سه شنبه 7 اسفند 1397

همزمان با آغاز سال نو ، فصل جدید دوره‌های آموزشی رشته‌های کاربردی هنر جهاد دانشگاهی هنر با استفاده از اساتید مجرب هنری آغاز می شود .
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هنر ، محدثه خلیلی مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر درباره فصل جدید دوره‌های آموزشی رشته‌های کاربردی هنر گفت: همزمان با آغاز سال نو فصل جدید دوره‌های آموزشی رشته‌های کاربردی هنر در این مرکز و با استفاده از اساتید مجرب هنری آغاز می شود و هم‌اکنون امکان ثبت‌نام علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌ها فراهم شده است.
وی با اشاره به اینکه رشته‌های در نظر گرفته شده در دوره‌های تخصصی کاربردی هنر مواردی همچون نقاشی، تصویرسازی، خوشنویسی، عکاسی دیجیتال، سفالگری و... را شامل می‌شود، بیان کرد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام به منظور شرکت در این دوره‌ها می‌توانند هم به شکل حضوری و هم از طریق مراجعه به پایگاه اینترنتی جهاد دانشگاهی هنر به نشانی Jdart.ir اقدام کنند.
خلیلی در پایان گفت: ثبت‌نام دوره بهاره این مرکز تا 20 فروردین سال آینده ادامه دارد و پس از آن برنامه‌ریزی برای تشکیل کلاس‌های هنری از سوی مدیریت این مرکز انجام و زمان تشکیل دوره مذکور نیز متعاقبا اعلام می شود.
نشانی مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر برای مراجعه و ثبت‌نام حضوری علاقه‌مندان، خیابان انقلاب اسلامی، روبروی متروی دروازه دولت، خیابان خاقانی ، پلاک 81 است
لازم به ذکر است؛ علاقه‌مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 88328652 تماس حاصل نمایند.
انتهای پیام