جهاددانشگاهی واحد هنر | اخبار هنر و دانشگاه هنر(دفتر ایسنای دانشگاه هنر)
جشنواره فروش محصولات هنری/ شناسایی هنرمند خلاق
شنبه 11 اسفند 1397

جهاد انشگاهی هنر برپایی جشنواره فروش محصولات هنری را در راستای توسعه بازار هنر و ایجاد فرصت برای تعامل هنرمندان با مشتریان که منجر به آشنایی آ نها با سلیقه مشتری و تشویق هنرمندان برای تولید محصولات هنری به روز و متناسب با نیازهای زندگی امروزی می شود برداشته و آن را در چشم انداز اهداف خود ترسیم کرده است.

به گزارش ایسنای دانشگاه هنر ، کمپین " نوروز باستانی هنر ایرانی" جشنواره فروش محصولات هنری با هدف شناسایی هنرمندان جوان خلاق ، ترویج فرهنگ استفاده از محصولات هنری ایرانی ، رونق بازار محصولات هنری و اشتغالزایی برگزار می شود.
جهاد انشگاهی هنر این اقدام را گامی مهم در راستای توسعه بازار هنر و ایجاد فرصت برای تعامل هنرمندان با مشتریان که منجر به آشنایی آ نها با سلیقه مشتری و تشویق هنرمندان برای تولید محصولات هنری به روز و متناسب با نیازهای زندگی امروزی می شود برداشته و آن را در چشم انداز اهداف خود ترسیم کرده است.

فراخوان جشنواره فروش محصولات هنری که همراه با کمپین نوروز باستانی هنر ایرانی از تاریخ 10 بهمن 97 شروع شد ، هنرمندان آثار حجمی خود را به تعداد 65 هنرمند برای شرکت در جشنواره مذکور ارسال کردند که از بین آنها ، آثار 30 هنرمند به تعداد 600 اثر هنری در رشته های مینا کاری، ملیله نقره، چوب ، سفال و سرامیک ، فلز و قلمکاری توسط کارشناسان هنری انتخاب شد.
این جشنواره در محل رواق موسسه فرهنگی ، هنری ،پژوهشی صبا واقع در خیابان ولیعصر نرسیده به طالقانی ، از تاریخ ۱۲ تا ۱۸ اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.
گفتنی است: برگزاری ورکشاپ های هنری ، پرفورمنس هنری و اجرای زنده موسیقی از جمله برنامه هایی جانبی هستند که در حاشیه جشنواره فروش محصولات هنری جهاد دانشگاهی هنر برگزار می شود.
سوده صوفی دبیر جشنواره فروش محصولات نوروزی از تعامل سازنده موسسه فرهنگی ،هنری، پژوهشی صبا در برگزاری جشنواره مذکور قدر دانی کرد.
انتهای پیام