جهاددانشگاهی واحد هنر | اخبار هنر و دانشگاه هنر(دفتر ایسنای دانشگاه هنر)
افتتاح چهارمین نمایشگاه آثار منتخب جشنواره نقاشی «ژکال»
سه شنبه 20 فروردین 1398

مراسم افتتاحیه چهارمین جشنواره سراسری دانشجویی نقاشی«ژکال» جمعه 23 فروردین در سینماگالری ملت برگزار و آثار منتخب این دوره از جشنواره در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
زینب کلاته، دبیر چهارمین جشنواره سراسری دانشجویی نقاشی«ژکال» در گفت‌ و‌گو با خبرنگار ایسنای دانشگاه هنر ، با اعلام این خبر گفت: آثار ارسالی به این دوره از جشنواره در دو مرحله مورد داوری قرار گرفتند و مرحله نخست داوری با ارزیابی 1520 اثر رسیده از 602 هنرمند به انجام رسید.
وی ادامه داد: در مرحله دوم ارزیابی، هیئت داوران متشکل از بهنام کامرانی، جمال عرب‌زاده، پویا آریان‌پور، فرح اصولی و معصومه مظفری، آثار راه یافته از مرحله نخست را مورد قضاوت نهایی قرار داده که در نهایت 110 اثر منتخب برای حضور در بخش نمایشگاهی این جشنواره پذیرفته شدند.
دبیر چهارمین جشنواره سراسری دانشجویی نقاشی «ژکال» تصریح کرد: مراسم افتتاحیه جشنواره «ژکال» و برپایی نمایشگاه آثار منتخب آن، جمعه هفته جاری 23 فروردین با حضور اساتید و مسئولان دانشگاه هنر از ساعت 16 تا 21 در سینماگالری ملت برگزار می‌شود.
کلاته در پایان گفت: علاقه‌مندان به بازدید از آثار این نمایشگاه می‌توانند همه روزه تا 6 اردیبهشت از ساعت 11 تا 20 به سینماگالری ملت، واقع در خیابان ولی‌عصر(عج)، ابتدای بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی(نیایش)، مسیر شرق به غرب مراجعه کنند.
انتهای پیام