جهاددانشگاهی واحد هنر | اخبار هنر و دانشگاه هنر(دفتر ایسنای دانشگاه هنر)
برگزاری جشنواره هنری اهدای خون از سوی سازمان انتقال خون
چهار شنبه 1 خرداد 1398
سازمان انتقال خون ایران در نظر دارد سومین جشنواره بین‌المللی اهدای خون تحت عنوان «درد ما را در جهان درمان مبادا بی شما» را در قالب رشته‌های هنری برگزار کند.

به گزارش ایسنای دانشگاه هنر، پس از برگزاری دو دوره موفقیت‌آمیز جشنواره اهدای خون، سازمان انتقال خون ایران ، سومین دوره این جشنواره را در سطحی بین‌المللی و با نام «درد ما را در جهان درمان مبادا بی شما» را برگزار خواهد کرد.
این جشنواره در رشته های نقاشی، تصویرسازی، کاریکاتور و پوستر برگزار می شود و محورهای آن به شرح زیر است:
ـ اهدای خون سالم، اهدای زندگی سالم
ـ اهدای خون مستمر و اهمیت آن در تأمین خون سالم
ـ اهدای خون در موارد بحرانی همچون زلزله و دفاع مقدس
ـ مشارکت اجتماعی بانوان و اهدای خون
ـ جوان آگاه، اهدای خون مسئولانه
ـ اهدای اجزای خون، پلاسما، پلاکت و سلول های بنیادی
در فراخوان این جشنواره آخرین مهلت ارسال آثار 5 تیرماه سال جاری تعیین شده است که پس از آن تا 15 تیرماه نتایج آثار راه یافته به جشنواره مشخص شده و از 6 تا 9 مردادماه نیز نمایشگاه آثار منتخب دایر خواهد شد.
مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان این دوره از جشنواره نیز 9 مرداد سال جاری در پایگاه وصال انتقال خون استان تهران برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان به منظور آگاهی از مقررات و شرایط ارسال آثار هنری خود می‌توانند به سایت جشنواره به نشانی www.festival.ibto.ir مراجعه کنند.
لازم به ذکر است به نفرات اول تا سوم هر یک از بخش های جشنواره شامل نقاشی، تصویرسازی، کاریکاتور و پوستربه ترتیب در مراسم اختتامیه مبلغ 3، 2 و یک میلیون تومان جایزه نقدی اهدا خواهد شد ضمن آنکه به تمامی هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره لوح تقدیر و کتابچه جشنواره تعلق می‌گیرد.
یادآور می‌شود، دبیری جشنواره هنری اهدای خون «درد ما را در جهان درمان مبادا بی شما» را نازلی ثروتیان به عهده دارد.
انتهای پیام