جهاددانشگاهی واحد هنر | اخبار هنر و دانشگاه هنر(دفتر ایسنای دانشگاه هنر)
«نایت کلاب» در دست تولید/ فیلمی که معضلی اجتماعی را در 20 دقیقه روایت می کند
دوشنبه 31 تیر 1398

فیلم «نایت کلاب» توسط یک گروه فیلم ساز جوان در حال تهیه است که محتوای فیلم موضوعی اجتماعی را دنبال می‌کند.

به گزارش ایسنای دانشگاه هنر، داود رنگخانه متولد ٣١ شهريور ماه ١٣٧١ است، وی دانش‌آموخته رشته كارگرداني سينما از دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر تهران است. او اخیراً دومین تجربه فیلم‌سازی خود را با عنوان «نایت کلاب» جلوی دوربین برده است به همین بهانه با او گفت و گویی ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید:
موضوع و ژانر فیلم چیست؟
ژانر فیلم «نایت کلاب»  نیز بر پایه یک درام اجتماعی است. در این فیلم دوستان آرمان به مناسبت بازگشت او به زادگاهش ، تصميم مي‌گيرند كه در شبي به «نايت كلاب» بروند . در آن شب اتفاقي مي‌افتد كه  هيچوقت فراموش نمي‌شود .
هدف از ساخت فیلم «نایت کلاب» چی بود؟
هدف از ساخت فيلم ( اگه بخواهم آرماني بگویم ) رسيدن به آرامش دروني هست. ولي اگر بخواهم رايج‌تر هدفم را بيان كنیم باید بگویم فیلم «نایت کلاب» را با هدف کسب تجربه کار ی و همچنین براي نزديك شدن به روياهاي دوران بچه‌گي ساختم.
چه تعداد بازیگر در این فیلم ایفای نقش می‌کنند؟
در این فيلم «نایت کلاب» تعداد ٨ نفر به ترتیب امیر محمدی در نقش آرمان، محمد حسین اثنی عشری در نقش سعید، سپهر حیدری نژاد در نقش رضا و مسعود شامی در نقش نوید به ايفاي نقش مي‌پردازند وهر سه نفر نام برده از دانشجویان دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر می باشند ، همجنین يك پيرمرد و سه پيرزن نيز از ديگر بازيگران اين فيلم هستند كه يدالله شادماني در نقش پيرمرد به ايفاي نقش پرداخته است .
در مورد شخصیت اصلی فیلم توضیح دهید؟
آرمان نام شخصيت اصلي فيلم «نایت کلاب» است . او جوانی 27 ساله درونگرا و كم‌حرف است ( منفعل ) كه به واسطه مهاجرت از زادگاهش در زندگي صاحب منزلت ، كمال و سعادت شده و نسبت به بقيه دوستانش پيشرفت چشم‌گيري داشته است.

آیا حامی مالی برای ساخت فیلم داشتید یا مستقل عمل کردید؟
حامي مالي نداشتم و كاملاً مستقل و با هزينه شخصي فيلم را ساختم . اين فيلم يعني «نايت كلاب» فيلم دوم من هست. همچنین پل هوايي نیز اسم فيلم اولم هست كه در جشنواره light and future در ايالت تگزاس آمريكا برنده جايزه بهترين فيلم شد و در بعضي جشنواره‌هاي ديگر خارجي هم پذيرفته شده بود.

لازم به ذکر است که زمان اکران فيلم «نایت کلاب» که مدت زمان آن بين ١٥ تا ٢٠ دقيقه است، هنوز مشخص نیست.
انتهای پیام