جهاددانشگاهی واحد هنر | اخبار هنر و دانشگاه هنر(دفتر ایسنای دانشگاه هنر)
15 شهریور؛ آخرین مهلت ارسال آثار به بخش صحنه جشنواره تئاتر عروسکی دانشجویان
سه شنبه 12 شهریور 1398

به گزارش ایسنای دانشگاه هنر، براساس مفاد مندرج در فراخوان چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی دانشجویان متقاضیان شرکت در این رویداد تئاتری در هر یک از بخش‌ها از جمله بخش صحنه آن باید دانشجو و یا فارغ التحصیل سال 95 به بعد باشند.
علاقه مندان به شرکت در بخش صحنه این دوره از جشنواره در دو رشته عروسکی کودک و نوجوان و عروسکی بزرگسال تا 15 شهریورماه سال جاری فرصت دارند تقاضای خود را به شکل فُرم تکمیل شده ثبت‌نام به دبیرخانه این رویداد ارسل نمایند.
بازبینی آثار شهرستانی به منظور ارزیابی و حضور در این جشنواره از طریق فیلم خواهد بود و لذا ضروری است تا دانشجویان شهرستانی، همراه با فرم ثبت‌نام، سه نسخه از فیلم اجرای خود را نیز بر روی لوح فشرده به دبیرخانه ارسال کنند.
لازم به ذکر است که بازبینی و ارزیابی آثار متقاضی در دو بخش عروسکی کودک و نوجوان و عروسکی بزرگسال که رقابتی است، به شکل مجزا به انجام خواهد رسید.
آثاری برآمده از فرهنگ و آیین ایرانی با تکیه بر آیین‌ها، باورها، رسوم و اشکال نمایشی سنتی مانند خیمه شب‌بازی، پهلوان کچل و... مناطق مختلف کشور با بهره‌گیری از زبان‌های محلی و بومی در کنار زبان فارسی از جمله اولویت‌های این جشنواره است.
نشانی دبیرخانه برای ارسال آثار به منظور شرکت در چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی دانشجویان، خیابان انقلاب اسلامی، روبروی پارک دانشجو، ابتدای خیابان شهید بالاور، ساختمان معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر، شماره 2، طبقه 5 است.
انتهای پیام