برگزاری نمایشگاه ژوژمان پایان دوره لباس شب و عروس
چهار شنبه 22 خرداد 1398 بازدید: 2799

برگزاری نمایشگاه ژوژمان پایان دوره لباس شب و عروس


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر، ژوژمان پایانی دوره لباس شب و عروس روز پنجشنبه 30 خرداد ماه 1398 از ساعت 10:30 بامداد در محل مرکز آموزش برگزار می گردد.

هنرآموزان این دوره طی ترم های زمستان و بهار گذشته به فراگیری و کسب مهارت های مربوطه از جمله آموزش رسم الگوی دکلته، دوخت پاترون اولیه، پروگیری پاترون و رفع ایرادات آن، دوخت و یادگیری انواع فنر، طریقه صحیح نصب کاپ و انواع آن، طریقه صحیح پشم شیشه گذاری، طریقه صحیح نهایی‌سازی تاپ و لباس، طریقه رسم الگو و دوخت دامن زاک پوزن، طریقه رسم الگو و دوخت دامن اسکارلت و ... مطابق با طرح درس مصوب مرکز جهاد دانشگاهی زیر نظر استاد پورموسی، نموده اند.

از عموم علاقمندان به دوره های مُد و لباس دعوت می گردد از آثار منتخب هنرآموزان این دوره از نمایشگاه یاد شده بازدید نمایند.

لازم به توضیح است این مرکز در نظر دارد دوره دوخت لباس شب و عروس را در ترم تابستان 1398 برگزار نماید. ثبت نام از هجدهم لغایت پایان خرداد ماه 98 ادامه دارد و علاقمندان می توانند جهت مشاهده جدول زمانبندی این دوره بر روی لینک بالا کلیک نمایند.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88328652 الی 5 و یا 09389382473 تماس بگیرید.تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir