گروه مد و لباس
درباره گروه مد و لباس

معرفی گروه آموزشی مُد و لباس
مُد و لباس رسانه است؛ تنها ابزاری برای پوشش افراد نیست. طرح، رنگ، بافت، دوخت و هر آنچه که در آن به کار می‌رود، دربردارنده محتوا و اطلاعاتی است از آنچه که بدان باور داریم، از آنچه که فرهنگ ماست. با این اوصاف طراح مُد و لباس باید بینش عمیق نسبت به همه مقولات داشته باشد تا با استفاده از تکنیک و فنی که بدان تبحر یافته است، آنچه که تولید می‌کند بر هویت ملی و ماهیت وجودی او صحه بگذارد.

قطعاً اگر چنین اشرافی وجود نداشته باشد ماحصل تلاش طراح حوزه مُد و لباس به بیراهه خواهد رفت. پس طراح آموزش دیده و پرورش یافته باید علاوه بر فراگیری تکنیک و شگردهای فنی این حوزه، تسلط کافی بر تاریخچه تمدن، سنت، فرهنگ اقوام و هر آنچه که به محصول او اصالت می‌بخشد داشته باشد.
گروه مُد و لباس مرکز آموزش های تخصصی - کاربردی جهاد دانشگاهی هنر به همراه اساتید مجرب و کار آزموده این گروه با تدارک دوره‌هایی همچون طراحی لباس، الگوسازی و دوخت، چرم دست دوز، لباس شب و عروس، رودوزی‌های سنتی و مدرن، نقاشی و چاپ پارچه، عروسک سازی، تریکوبافی، چهل تکه دوزی و... در تلاش هستند که هنرجویان خود را منطبق با دانش روز به این انگاره‌های فرهنگی و هویتی نزدیک و آشنا سازند.
شما دعوتید به گذران این دوره‌ها در مرکز آموزش‌های تخصصی و کاربردی جهاد دانشگاهی هنر، روزآمد با متدهای رایج آموزشی استاندارد دنیا و البته با تکیه بر دیدگاهی کاملاً ایرانی و ملی.

جهت دریافت مشاوره و هماهنگی ثبت نام با شماره تلفن های  88328652 الی 55 تماس بگیرید و یا به بخش ثبت نام آنلاین مراجعه نمایید. 

 

اساتید گروه مد و لباس

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir