گروه تربیت مربی هنر کودک
درباره گروه تربیت مربی هنر کودک

معرفی تربیت مربی هنر کودک
به تعبیر بسیاری از کارشناسان و محققان دنیای کودک، این گروه سنی را فلاسفه کوچکی تشکیل می‌دهند که با وجود سن کم و عدم درک عالم انتزاع و معنا اما از پیچیدگی‌های فراوانی در ذهن و جهان‌بینی خود برخوردارند تا جایی که دسترسی به دنیایی که آنها متصور هستند در نگاه نخست غیرممکن به نظر می‌رسد.
در چنین شرایطی باید دید که تجلی و محل بروز چنین ذهنیت و افکاری در کدام نقطه و با استفاده از  چه ابزار کاربردی است. قطعاً هنر و خلق آثار هنری از جمله مهمترین ابزار بروز عالم ذهنی و اینکه کودکان دقیقاً به چه چیز فکر می‌کنند و نگرش آنها نسبت به دنیا چگونه است، محسوب می‌شود.
کودک در فضایی آکنده از خلاقیت هنری و با احساس امنیت خاطر نسبت به آنچه که در ذهن می‌پروراند دست به خلق می‌زند. اینجاست که هم می‌توان ذهن کودک امروز را با استفاده از تراوشات هنری او به خوبی مهندسی و برای آن برنامه‌ریزی کرد و هم پی به استعدادهای نهفته و مخفی او برد که شاید کمتر مجال برای ظهور، بروز و ثبوت آن به وجود آمده است. جهاد دانشگاهی هنر سعی دارد در قالب دوره‌های آموزشی مربیانی تربیت کند تا آنها مجهز به این ابزار و امکانات برای دریافت جهان کودکان و کشف استعدادهای هنری و هنجارهای اجتماعی آنها شوند.

جهت دریافت مشاوره و هماهنگی ثبت نام با شماره تلفن های  88328652 الی 55 تماس بگیرید و یا به بخش ثبت نام آنلاین مراجعه نمایید.

اساتید گروه تربیت مربی هنر کودک

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir