گروه هنرهای تجسمی
دوره های آموزشی گروه هنرهای تجسمی
درباره گروه هنرهای تجسمی

معرفی گروه آموزشی هنرهای تجسمی ـ کاربردی
آنچه که از طریق حس بینایی دریافت می‌شود با استفاده از شبکه عصبی در ذهن تجسم می‌یابد. تلقی ما از دنیا و پدیده‌های آن براساس آن چیزی است که آن را تجسم می‌کنیم در نتیجه هر آنچه که غالباً آن را مشاهده می‌کنیم، ذهنیات ما را از دنیای پیرامونمان می‌سازد.
گاه تصمیم به ثبت لحظات خوشایند و پدیده‌های مطلوب زندگیمان داریم، بخشی از عرصه هنرهای تجسمی همچون عکاسی و نقاشی این امکان را به ما می‌دهد و گاه تصمیم به تغییر پدیده‌های زندگی پیرامونمان براساس آنچه که مطلوب ذهنمان است، داریم و اینجاست که مجدد هنرهای تجسمی در قالب‌هایی همچون معماری، طراحی و صنایع دستی ما را در تحقق این امر موفق می‌سازند.
هنرهای تجسمی آنچه را که می‌بینیم و واقعیت دارد به ثبت رسانده و آنچه را که توقع داریم در زندگی به عنوان یک مطلوب در اختیار داشته باشیم را برای ما به ارمغان می‌آورد.
اساتید در گروه هنرهای تجسمی ـ کاربردی مرکز آموزش های تخصصی - کاربردی جهاد دانشگاهی هنر به ثبت لحظات محتوم زندگی ما و تحقق رؤیاهایمان کمک کنند. پس برای آموزش درست رشته‌های هنرهای تجسمی - کاربردی طراحی طلا و جواهرات، طراحی، نقاشی، گرافیک، تصویرسازی، دوره های تخصصی فلزکاری، خوشنویسی، دوره های تخصصی سفالگری، دوره جامع عکاسی، تکنسین آتلیه عکاسی، مجسمه سازی، دوره های آزاد طراحی و نقاشی و ... به ما اعتماد کنید.

جهت دریافت مشاوره و هماهنگی ثبت نام با شماره تلفن های  88328652 الی 55 تماس بگیرید و یا به بخش ثبت نام آنلاین مراجعه نمایید.

اساتید گروه هنرهای تجسمی

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir