گروه هنرهای دکوراتیو
دوره های آموزشی گروه هنرهای دکوراتیو
درباره گروه هنرهای دکوراتیو

معرفی گروه معماری و دکوراسیون داخلی
وقتی از کار روزانه فارغ می‌شوی، دلخوش به قرارگیری در فضایی هستی که تو را به دور از هیاهو در آغوش گیرد. آلودگی بصری، آلودگی صوتی فضای شهری چیزی نمانده تا تو را به مرز سرسام برساند. به دنبال دری هستی که تو را به فضایی ایده‌آل هدایت کند.
خسته از معماری سرد و خشک شهری که ای کاش توان آن را داشتی که براساس باورهای دلخواهت آن را تغییر بدهی، سرخوش از آن هستی که ساعاتی پای در محیطی خواهی گذاشت که آن را براساس آنچه که به تو آرامش و تمدد اعصاب و راحتی خیال می‌بخشد، طراحی کرده‌ای و یا کرده‌اند.
شاید همچنان محیطی خانه‌ای که در آن زندگی می‌کنی آنگونه نیست که علایق و سلایقت را تأمین کند اما خوب می‌دانی که با داشتن آگاهی و دانش از هنر و اصول معماری به راحتی می‌توانی حتی با صرف کمترین هزینه محیطی پُرآرامش از آنچه که اکنون در اختیار داری برای خود مهیا سازی. پس دست به کارشو و با رجوع به مرکز آموزش‌های تخصصی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی هنر آن هم با دارا بودن کادر مجرب علمی و دانشگاهی که تخصص این کار را دارد، دوره‌های آموزشی موجود در آن را در رشته معماری و دکوراسیون داخلی بگذران تا خودکفا، دست به انتخاب و یا تغییر محیط زندگی‌ات بزنی.

جهت دریافت مشاوره و هماهنگی ثبت نام با شماره تلفن های  88328652 الی 55 تماس بگیرید و یا به بخش ثبت نام آنلاین مراجعه نمایید.

اساتید گروه هنرهای دکوراتیو

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir