گروه نرم افزارهای هنری
دوره های آموزشی گروه نرم افزارهای هنری
درباره گروه نرم افزارهای هنری

معرفی گروه نرم‌افزارهای هنری
آنچه که اینک به عنوان مجموعه امکانات نرم‌افزاری طراحی هنری در اختیار طراحان و هنرمندان است روزگاری نه‌چندان دور با خلاقیت و ابتکار هنرمندان و با استفاده از دست و ابزارهای فیزیکی به انجام می‌رسید. شاید آنچه که امروز به عنوان  نرم‌افزار طراحی و هنری در اختیار داریم و با استفاده از آنها کارهای محوله، پروژه‌های هنری را در اسرع وقت و با کمترین ظریب خطا به انجام می‌رسانیم، حاصل همان دقت نظر طراحان و هنرمندان نسل پیش از ما باشد که تجارب آنها، راه را برای دستیابی ما به چنین امکاناتی هموار کرده باشد.
شایسته است با آگاهی و دانش و تسلط بر این امکانات نرم‌افزاری که هر روز با توجه به نیازهای روزآمد، به روز شده و کار را هر آن در عین تخصصی و ویژه بودن برای هنرمند طراح سهل و آسان می‌کند، در این مسیر گام برداشته و با این جریان پیشرفت برای رسیدن به موفقیت در عرصه‌های مورد علاقه هنریمان همراه شویم.
جهاد دانشگاهی واحد هنر با برگزاری دوره‌های تک‌درس خود در حوزه نرم‌افزارهای هنری، شما را در وصول سریع و مطمئن به این خواست و آرزویتان  همراهی می‌کند.

جهت دریافت مشاوره و هماهنگی ثبت نام با شماره تلفن های  88328652 الی 55 تماس بگیرید و یا به بخش ثبت نام آنلاین مراجعه نمایید.

اساتید گروه نرم افزارهای هنری

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir