ماتریکس

 

 

نرم‌افزار Matrix  چیست؟

نرم‌افزار ماتریکس صنعت طلا و جواهرسازی را با علم روز دنیا تلفیق کرد و موجب جهش در صنعت دیرینه جواهرسازی شد. ماتریکس یک نرم‌افزار کاربردی در زمینه طراحی جواهرات است که در واقع تکمیل شده نرم‌افزارهای راینو Rhino محسوب می‌شود و از نظر کارایی و امکانات طراحی از نرم‌افزارهای راینوRhino  بسیار پیشرفته‌تر است. به این صورت که نرم‌افزار ماتریکس Matrix علاوه بر استفاده از تمام امکانات و کدهای دستوریRhino ، از ابزارهای ویژه و تخصصی دیگری نیز بهره می‌برد و توانسته در طراحی طلا و جواهرات انقلابی به‌وجود بیاورد. این نرم‌افزار قابلیت طراحی انواع قطعات ظریف با جزئیات دقیق را داراست و از عهده طراحی‌های پیچیده نیز برمی‌آید. طرح‌هایی از جواهرات، فرم‌های انگشتر و زنجیرهای کار شده به‌صورت آماده و با امکان ویرایش در این نرم‌افزار وجود دارد که کاربر می‌تواند به‌عنوان پایه کار از آنها استفاده کند و با تغییر سایز و پوسته به طرح دلخواه خود برسد. 

با شرکت در دوره‌های ماتریکس مقدماتی و پیشرفته جهاددانشگاهی هنر شرکت کنید و طراحی طلا و جواهرات را به سبک مدرن امروز فرابگیرید.

 می توانید به یکی از 3 شیوه زیر در این کلاس ها ثبت نام کنید:

 

1-ثبت نام آنلاین 


2-کارت به کارت و یا واریز به شماره کارت و حساب زیر، تماس با شماره تلفن های 02188328652 الی قرائت اطلاعات ثبت نامی، کد ارجاع و یا شماره فیش.


شماره کارت: 5859837000000881 بانک تجارت


شماره حساب: 18512181 بانک تجارت


3-مراجعه حضوری

 


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir